Pühapäev toob mitmel pool lund juurde

Foto: Olev Kenk/ERR

Ilm püsib talvine ning pühapäeval sajab mitmel pool lund juurde.

Pühapäeva öö on pilves selgimistega. Mitmel pool sajab lund ning on pinnatuisku. Puhub loode- ja põhjatuul 4 kuni 10, rannikualadel puhanguti kuni 16 meetrit sekundis. Termomeetrinäit jääb enamasti -5 ja -3 kraadi vahele, kuid paiguti ulatub ka -8 kraadini.

Hommik tuleb üldiselt pilvine, kuid Lääne-Eesti saartel võib olla ka selgimisi. Mitmel pool sajab lund. Tuul puhub põhjast- ja loodest 2 kuni 10, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on jätkuvalt üle Eesti -4 ja -3 kraadi ümber.

Päev jätkub pilves selgimistega ning mitmel pool on ka lumehood. Loode- ja läänetuul veidi rahuneb, puhudes 2 kuni 8 meetrit sekundis. Temperatuur muutub päeva jooksul enamikus paigus soojemaks. Idapoolsetes maakondades püsib kerge miinus, lääneservas ning saartel on aga 0 kuni +1 kraad.

Uus nädal tuleb samuti lumine, kuid seda tasakaalustab aeg-ajalt pilve tagant piiluv päike. Temperatuurivahemik on öösel -11 kuni -2 kraadi, paiguti aga külmem. Päevasel ajal jääb temperatuur -7 ja 0 kraadi vahele. Nädal algab pigem nõrga kuni mõõduka tuulega, kuid hakkab alates teisipäevast tõusma ning ulatub puhanguti 15 kuni 20 meetrini sekundi. See toob aga kaasa ka tuisku.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: