MKM-i mehed tegid maksumaksja rahaga naistepäevaks videoklipi

{{1678366620000 | amCalendar}}
Kaader videost. Esiplaanil kantsler Ahti Kuningas.
Kaader videost. Esiplaanil kantsler Ahti Kuningas. Autor/allikas: kuvatõmmis

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) tegi naistöötajatele naistepäeva puhul videoklipi, mille maksumus oli 940 eurot.

Videos, mille nimi oli "MKM Pänd - Ei soovi, et lahkuksid" esinesid laulu ja tantsuga ministeeriumi meestöötajad, nende seas kantsler Ahti Kuningas. Algselt oli seejuures esitajaks märgitud Kuningakoda. Video oli filmitud Tallinna linnahalli ruumides.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete juht Laura Laaster ütles ERR-ile, et video on filmitud töövälisel ajal ning nii kontseptsiooni kui ka elluviimise autorid olid ministeeriumi töötajad.

"Tehniline teostus pärineb väliselt partnerilt. Filmimise ja montaažiga aitas Nordal Grupp OÜ. Video tegemise maksumus oli 940 eurot (koos käibemaksuga), mille hulgas oli ka linnahalli renditasu," ütles Laaster.

Laaster lisas, et see kulu oli planeeritud ministeeriumi siseürituste eelarvesse. "Maksame sellelt ka näiteks erisoodustust," sõnas ta.

"Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis on olulisel kohal hea töökultuur ning huumor on selle osa. Teame, et edukas meeskond hingab ühes rütmis ning selle saavutamiseks on meil majas kujunenud välja erinevad traditsioonid. MKM-i kui tööandja ülesanne on luua oma töötajatele positiivne, eluterve suhtumisega ja koostööd soosiv töökeskkond ning naistepäeva puhul MKM-i naiskolleegide meeles pidamine on üks humoorikas ning väga positiivselt vastu võetud osa meie organisatsioonikultuurist," rääkis Laaster. 

"Näiteks kaasnes selle sama video tegemisega ka team-building'u efekt, kuna kolm pikka õhtut käisid MKM-i üleselt mehed koos ideid genereerimas ja harjutamas. Kuigi video oli mõeldud eeskätt majasiseseks kasutamiseks, oleme tänu sellele saanud tähelepanu ning on tuntud huvi ka väljastpoolt MKM-i kui töökoha vastu, seega kahtlemata annab see panuse ka MKM-i kui tööandja maine kujundamisele," sõnas Laaster.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: