Pühapäeval sajab mitmel pool vihma ja lörtsi

Foto: Siim Lõvi/ERR

Pühapäeva öösel kaugeneb Karjalasse jõudnud madalrõhuala kirdesse. Läänemeremaades sajab siiski mitmel pool veel lund, lörtsi ja vihma. Päeval läheneb Atlandilt Skandinaaviale juba järgmine madalrõhuala, mis saadab Norra ja Rootsi lund ja lörtsi, Baltimaadesse lörtsi- ja vihmahooge.

Ööl vastu pühapäeva on taevas valdavalt pilves. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, kohati ka lund. Puhub lõunatuul 4 kuni 9, rannikul iiliti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Pühapäeva hommik tuleb pilves selgimistega ning kohati sajab vähest vihma. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 3 kuni 7, rannikul kuni 10 meetrit sekundis. Plusskraade on termomeetril 2 kuni 5.

Päeval on taevas pilves ning mitmel pool sajab vihma, ennelõunal ka lörtsi. Pärastlõunal tekib Lääne-Eestis paiguti udu. Puhub lõunakaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis ning sooja on 2 kuni 7 kraadi.

Järgmine nädal algab pilves taeva ja vihmaga. Teisipäeval pilvisus hõreneb ning vaid Kagu-Eestis on hommikupoole vihma ja lörtsi on oodata. Nädala keskpaik tuleb taas veidi pilvisem ja sajusem. Õhutemperatuurid öösel pendeldavad null kraadi ümber, päeval tõusevad keskmiselt 5 kuni 6 kraadi juurde.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: