Kevade algus võib tuua paiguti üle 10 kraadi sooja

Foto: Patrik Tamm / ERR

Esmaspäeval algab kevad ning mõnel pool võib õhutemperatuur tõusta ka üle 10 kraadi.

Esmaspäeva öö on pilves selgimistega. Kohati sajab vähest vihma või lörtsi ning mitmel pool on udu. Tuul on valdavalt lõunakaarest 1 kuni 7 meetrit sekundis ning õhutemperatuur jääb -2 ja +2 kraadi vahele.

Hommik pilvkattesse muutusi ei too, kuid möödub sajuta. Mitmel pool võib olla aga udu. Tuul puhub lõunakaarest 2 kuni 9 meetrit sekundis. Termomeetrinäit on 0 kuni +4 kraadi. Kõige jahedam on Virumaal.

Päev toob aga taas sademeid, sest pärastlõunal jõuab saartele tihedam vihmasadu, mis levib üle mandri itta. Tuul puhub lõunast- ja edelast 3 kuni 9 meetrit sekundis. Hoolimata vihmast tuleb õhusooja Lääne-Eestis 4 kuni 7 kraadi, Kesk-Eestis ja Virumaal 7 kuni 9 kraadi. Kagu-Eestis võib ulatuda temperatuur 12 kraadini.

Uus nädal jätkub küll sajuselt ning vihma sekka satub ka lörtsi, kuid õhutemperatuur jääb kevadiseks. Öösel on võrdlemisi stabiilselt -2 kuni +4 kraadi, päeval +2 kuni +9. Kõige pilvisem päev tuleb kolmapäev, kõige tugevamate tuuleiilidega möödub neljapäev.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: