Tallinna kesklinnas läheb esmaspäeval kinni veel üks tänav

Kunderi tänav Tallinnas
Kunderi tänav Tallinnas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna kesklinna liikluses on esmaspäevast oodata ohtralt ummikuid, kuna lisaks juba varem teada olnud Laikmaa ja Gonsiori tänava sulgemisele läheb kuuks ajaks liiklusele kinni ka Kunderi tänav.

Kunderi tänav suletakse liiklusele 3. aprillist 28. aprillini Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimistööde tõttu, teatas Tallinna linn.

Pronksi tänaval jääb mõlemas suunas liiklusele avatuks üks sõidurada ja sõidukid, mis varem said Tartu mnt poolt sõites keerata paremale Kunderi tänavale, saavad teha nüüd parempöörde Gonsiori tänavale.

Kunderi tänav muutub kahesuunaliseks Kreutzwaldi tänavast kuni Pronksi-Kunderi ristmikuni. Kunderi-Kreutzwaldi tänava ristmikust Türnpu tänavani jääb Kunderi tänav ühesuunaliseks.

Kohalikele elanikele on tagatud ligipääs Kreutzwaldi tänava kaudu.

Sulgemine on seotud mahukate töödega, mille käigus tehakse alates Kunderi ja Pronksi ristmikust Kunderi tänava suunas maa-aluste kommunikatsioonide rajamistöid.

Teisipäevast algab ka Vanasadama trammitee ehituse järgmine etapp, mille tõttu lähevad kinni Hobujaama ja Laikmaa tänav. Seetõttu peab 4. aprillist arvestama muudatustega liikluskorralduses ja ühistranspordis.

Möödunud aasta sügisel algas Jõe ja Pronksi tänava täiemahuline rekonstrueerimine.

Liikluskorraldus Kunderi tänava ümber Autor/allikas: Tallinna strateegiakeskus

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: