Pühapäeval tuleb sooja kuni 14 kraadi

Foto: Margus Muld/ERR

Rahuliku ilmaga kõrgrõhuala kese koondub homseks Skandinaavia põhjaossa. Leedu ja Läti kohale ulatub lõuna poolt madalrõhulohk. Pilvisus piirkonnas seetõttu tiheneb ning mitmel pool tuleb ka vihma.

Öö vastu pühapäeva tuleb Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Paiguti tekib udu. Puhub nõrk põhjakaare tuul ning õhutemperatuur jääb -3 ja +3 kraadi vahele.

Ka pühapäeva hommikul on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Paiguti võib olla udu. Puhub põhjakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ning sooja on oodata 1 kuni 4 kraadi.

Päev tuleb vahelduva pilvisusega ning pärastlõunal võib üksikutes kohtades hoovihma sadada. Puhub nõrk ida-, saartel põhjatuul ning õhusooja on 8 kuni 14, tuulele avatud rannikul 3 kuni 7 kraadi.

Uus nädal toob endaga vesise, kuid üpriski sooja ning rahuliku kevadilma. Taevas on muutlik ning puistab hoovihmasid. Öisel ajal võib termomeetril veel mõnel pool miinuskraade kohata, kuid keskmiselt jääb temperatuur nädala alguses ühe-kahe, kolmapäevast juba viie plusskraadi juurde.

Päeval võib õhutemperatuur sisemaal julgelt üle 10 kraadi tõusta, tuulele avatud rannikualadel jääb siiski mõni kraad alla selle.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: