Temperatuur liigub sel nädalal tõusuteel

Foto: Ken Mürk/ERR

Teisipäeva öö toob veel mõnel pool öökülma, kuid edasi lähevad päevad üha soojemaks.

Teisipäeva öö on Eestis selge ja vähese pilvisusega ning sajuta. Sisemaal on tuul nõrk ja muutlik, rannikul puhub lõunast ja edelast 2 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kraadist +2 kraadini, rannikul on sooja kuni 5 kraadi.

Hommik on selge või vähese pilvisusega ja sajuta. Puhub edela- ja lõunatuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 6 kuni 9 kraadi.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Sooja on 13 kuni 17, tuulele avatud rannikul kuni 9 kraadi.

Järgnevatel päevadel ilm püsib sajuta. Kolmapäeva öösel on õhutemperatuur 0 kraadist sisemaal +8 kraadini rannikul, päeval on sooja 13 kuni 18, rannikul kohati 9 kuni 12 kraadi. Järgnevatel öödel on Eesti kohal juba soojem õhumass ning öine õhutempertuur jääb vahemikku 3 kuni 9 kraadi. Päevamaksimumid tõusevad jõudsalt üle 15 kraadi ning ulatuvad nädalavahetusel kuni 20 kraadini.

Merevee temperatuur ulatub 10 kraadi lähedale ja sarnane on mere ääres ka õhutemperatuur.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: