Taavi Aasast saab Jõgeva vallavanem

Taavi Aas
Taavi Aas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eelmisel nädalal astus Jõgeva vallavanem Angela Saksing ametist tagasi ning et vallavanema koht kuulub koalitsioonileppe kohaselt Keskerakonnale, pakkusid Jõgeva keskerakondlased seda endisele Tallinna linnapeale ning majandus- ja kommunikatsiooniministri ametit pidanud Taavi Aasale, kes ka pakkumisega nõustus.

Viimastel riigikogu valimistel parlamendi ukse taha jäänud Aas ütles, et tal oli veel mitu tööpakkumist pealinnast ning ta kaalus väga tõsiselt, kas võtta Jõgeva vallavanema koht vastu, kirjutab Tartu Postimees. Põhiliseks argumendiks, miks Aas koha vastu võttis, sai asjaolu, et töökoht asub tema kodu lähedal.

Alaliselt Põltsamaal elav Aas kuulub ka Tallinna linnavolikokku ning sellest kohast ta Jõgeva vallavanemana tööle asumise järel loobuda ei kavatse.

Uus vallavanem saab ametisse astuda pärast seda, kui volikogu on tema kandidatuuri heaks kiitnud ning tõenäoliselt jõuab see teema juba sel nädalal Jõgeva vallavolikokku.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: