Pühapäeval tõuseb õhusoe 20 kraadini

Foto: Siim Lõvi /ERR

Pühapäeva öösel liigub selgema taevaga kõrgrõhuhari üle Eesti itta. Olulist sadu oodata, kuid tuul tugevneb. Päeval laieneb Norra merel pöörleva ulatusliku madalrõhuala serv aegamisi üle Eesti. Puhub tugev tuul ning õhtu poole võib kohati hoovihma tulla.

Öö vastu pühapäeva on Eestis selge või vähese pilvisusega ning sajuta. Tuul pöördub järk-järgult lõunasse ja edelasse ning tugevneb puhudes 3 kuni 9, rannikul 6 kuni 11, iiliti kuni 16 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +6, rannikul kuni +10, kuid maapinna lähedal kuni -3 kraadi.

Ka pühapäeva hommikul on selge või vähese pilvisusega ja sajuta ilm. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 3 kuni 9, rannikul 6 kuni 11, puhanguti kuni 16 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb, jäädes 10 ja 14 plusskraadi vahele.

Päev tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ning õhtul võib kohati hoovihma sadada. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 4 kuni 9, puhanguti 14 meetrit sekundis, rannikul 6 kuni 12, puhanguti 17 meetrit sekundis. Õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 17 kuni 21, rannikul kohati vaid 13 kraadi.

Uuel nädalal on taevas on valdavalt muutlik ning mitmel pool sajab ka hoovihma. Vaid kolmapäev tuleb teistest pisut erinev, kuna vähese ja vahelduva pilvisusega taevast sadu oodata pole. Öised õhutemperatuurid jäävad uue nädala esimeses pooles valdavalt 10 kraadi piiresse, päeval paraku alla 20 kraadi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: