Urmas Vaino liitus suhtekorraldusettevõttega Meta Advisory

Urmas Vaino.
Urmas Vaino. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Valitsussuhete- ja kommunikatsiooniagentuur Meta Advisory Group teatas, et nende konsultantide tiimiga liitub pikaaegse kogemusega telesaadete juht Urmas Vaino.

Vaino teatas, et infovahetus, kommunikatsioon ja meedia on alati olnud tema teemad.

"Olles varem teinud nii ajalehte, ajakirju, raadio- ja telesaateid, aga pidanud enne ajakirjanikukarjääri ka väikest konsultatsiooniäri ehk reklaamifirmat, on nüüd võimalik seda maailma vaadata veel täiendava nurga alt. Loodan uutelt kolleegidelt palju õppida ning jagada enda teadmisi ja kogetut ka Meta tiimi ja klientidega," teatas Vaino.

Meta Advisory juhtivpartner Andreas Kaju lisas, et tal on Vaino liitumise üle väga hea meel.

"Meie lahendame oma klientide väljakutseid ja Urmas on täpselt lahendaja tüüp. Käised-üles-käärija-tüüp, jalad-maas-tüüp ja hakkame-tööle-tüüp. Tema elu- ja töökogemus on kõigile teada ning selle pinnalt saab head nõu anda ja seda ka ellu viia," ütles Kaju.

Meta Advisory on kommunikatsiooniagentuur, mille enam kui 25-liikmeline kollektiiv ühendab endas valitsussuhete-, turundus- ning korporatiivkommunikatsiooni suundi.

Mullu novembris omandas rahvusvaheline avalike suhete ja kommunikatsiooniettevõte Rud Pedersen Group (RPG) osaluse Meta Advisory Groupis (META). Rud Pedersen Groupi osaluseks META-s sai 58 protsenti. 40 protsenti ettevõttest kuulub Arrakis Spice Investments OÜ-le, mille tegelik kasusaaja on Andreas Kaju. Kaks protsenti ettevõttest kuulub Ubinubin OÜ-le, mille tegelik kasusaaja on Kairi Uustulnd.

Urmas Vaino teatas 19. aprillil, et teeb elus kannapöörde ja lõpetab pärast kevadhooaega saatejuhi töö televisioonis.

"Olen otsustanud teha teletöösse pausi: 30 aastat raadiot ja telet, see pole naljaasi, võtab võhmale. Et jaksu jätkuks, tuleb vahepeal teha midagi muud, õppida uut, sõnastada teistsuguseid küsimusi ja leida neile vastuseid," selgitas Vaino. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: