Elron pani läänesuunas rohkem ronge käima

Rongid
Rongid Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Reisirongide operaatorfirma Elron teatas, et tihendas raudteeremondi lõppemise järel sõidugraafikut Tallinnast läände jääval suunal ning nüüd käivad rongid ka kindlate intervallidega.

"Nii tihedat ja mugavat rongiliiklust ei ole Keila, Saue või Laagri inimesed varem nautida saanud. Reisija jaoks on väga oluline ka see, et rongid sõidavad ühtlaste intervallidega – hommikusel tipptunnil iga 15, õhtusel tipptunnil iga 20 ning muul ajal iga 30 minuti tagant," ütles Elroni müügijuht Ronnie Kongo pressiteate vahendusel.  

Ta märkis, et raudtee remonttööde tõttu oli rongiliiklus läänesuunal pikalt häiritud ja sõidugraafik pidevas muutuses. "Nüüdsest on aga Tallinna suunal rongiga liiklejatel võimalik taas kiiresti soovitud sihtpunkti jõuda ja vältida linnas teetööde tõttu tekkivaid ummikuid," lisas Kongo.

Elron teatas ka läänesuuna sõiduajad Tallinna ja olulisemate sihtjaamade vahel. Tallinnast Laagrisse sõidab rong 21 minutiga, Sauele 28 minutiga, Keilasse 35 minutiga ning Paldiskisse 59 minutiga.

AS Eesti Liinirongid, mis kasutab kaubamärki Elron, on riigile kuuluv ettevõte, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust.  

Elroni rongidel on päevas üle 200 väljumise ja ettevõte teenindab iga päev üle 20 000 reisija. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit sõitu.  

Elroni ajakohased sõiduplaanid leiab ettevõtte kodulehelt www.elron.ee

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: