Pühapäeval tõuseb õhutemperatuur 26 kraadini

Pühapäeval suureneb meist nii läänes kui ka idas paiknevate madalrõhkkondade mõju. Paiguti sajab hoovihma ning soojemas õhumassis tõusevad temperatuurimaksimumid 26 kraadini. Esmaspäeval läheneb meile lõunast kõrgrõhuhari. Sellegipoolest on päeval taevas veel üsna pilvine ning mitmel pool sajab nõrka vihma.

Öö vastu pühapäeva tuleb selge või vähese pilvisusega ja sajuta. Paiguti tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, saartel ja läänerannikul valdavalt kagutuul kuni 9 meetrit sekundis. Plusskraade on termomeetril 8 kuni 13, rannikul kuni 17.

Pühapäeva hommikul on taevas valdavalt selge ning sadu oodata pole. Tuul puhub idast 1 kuni 6, saartel kagust 4 kuni 9 meetrit sekundis. Sooja on 14 kuni 20 kraadi.

Päev tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ning kohati sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, saartel ja läänerannikul lõunakaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 20 kuni 26, rannikul paiguti kuni 18 kraadi.

Pühapäeva õhtu tuleb Ida-Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Samas Lääne-Eestis on taevas pilvisem ning kohati sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2 kuni6, saartel edela- ja lõunatuul kuni 9 meetrit sekundis. Sooja on oodata 17 kuni 24 kraadi.

Järgnevail päevil püsib Eesti kohal vähene või vahelduv pilvisus. Kui esmaspäeval sajab mitmel pool hoovihma, siis teisipäev algab sajuta. Pärastlõunal läheb aga saartelt alates vihmale ning võib ka äikest tulla.

Kohatised hoovihmad jätkuvad ka kolmapäeval ja neljapäeval. Õhutemperatuur on kolmapäevani tõusuteel ehk kui esmaspäeval on sooja keskmiselt 22, siis kolmapäeval 25 kraadi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: