Tallinnas läks ajutiselt kinni veel üks tänav

Teetööd.
Teetööd. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Seoses gaasitrassi ehitusega suleti Pelgulinnas ajutiselt autoliiklusele Rohu tänava Tehnika tänava poolne ots, mis muudab kohalikele asumile ligipääsu veelgi keerulisemaks.

Rohu tänav suleti autoliiklusele esmaspäeval ning gaasitrassiga seotud kaevetööd kestavad praeguse seisuga nädala lõpuni. Selle ajani on autoliiklusele suletud osa kinni, jalakäijad peaksid läbi saama.

Samas võib kaevetöödega tulla ette kõiksugu üllatusi ning välistatud pole, et töid tegev ettevõtte võib taotleda tänava sulgemise pikendamist, öeldi Tallinna linnavalitsusest.

Samamoodi läks Tallinna operatiivinfo lehekülje järgi esmaspäeval kinni Rohu tänava lõik, mis jääb viadukti ja Saue tänava vahel, seal toimub avariilises seisukorras gaasitrassi välja vahetamine. Sealtki pääsevad läbi jalakäijad.

Esmaspäevast laupäevani on Pelgulinnas suletud ka osa Heina tänavast. Seal toimub vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitus ja sidekaablite paigaldus.

Kalamajja pääs on asumi ühe peatänava, Vana-Kalamaja, rekonstrueerimise tõttu juba eelmisest aastast olnud keerulisem ning ümber suunati ka ainuke asumis liiklev bussiliin, nr 3.

Vana-Kalamaja tänav pidi valmis saama juulis-augustis, kuid tähtaeg nihkus ning tänav avatakse liiklusele 3. septembril. Tööd lõppevad tegelikult paar päeva varem, aga kuivõrd tänaval toimub 1. kuni 3. septembrini Vana-Kalamaja tänavafestival, tehakse tänav liiklusele lahti 3. septembri õhtul.

Bussiliin number 3 hakkab oma pea tavapärast marsruuti sõitma 1. septembrist, Põhja puiestee ja Kursi ristmiku remondi tõttu väike nihe marsruudis siiski on.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: