Ida-Viru keskhaigla ülemarstina alustab tööd Pille Letjuka

Pille Letjuka
Pille Letjuka Autor/allikas: ERR

1. septembrist asub Ida-Viru Keskhaigla ülemarstina tööd dr Pille Letjuka, haigla senine ülemarst Toomas Kariis siirdus aga tööle Tartu Ülikooli Kliinikumisse.

Kuigi Toomas Kariisi tööleping kehtis järgmise aasta 24. jaanuarini, otsustas ta 1. septembrist töölt lahkuda. Tema alustab 1. septembrist tööd Tartu Ülikooli Kliinikumi sisekliiniku juhataja ametikohal.

Ida-Viru Keskhaigla nõukogu valis 16. augustil uueks ülemarstiks neuroloogi ja kliinilise spetsialisti dr Pille Letjuka. Konkursil ülemarsti ametikohale osales neli inimest.

2021. aastal kirjutas Põhjarannik, et Narva haiglast lahkus töölt üks sealseid kogenumaid töötajaid − ülemarst Pille Letjuka, kes oli keerulisel pandeemiaajal kujunenud ka Narva haigla n-ö meedianäoks.

Letjuka asus 12. maist 2021 tööle Ida-Viru keskhaiglas Kohtla-Järvel. Põhjaranniku info kohaselt tõi Ago Kõrgvee valimine Narva haigla juhatusse kaasa Letjuka lahkumise. Kõrgvee nõustus, et tema arvamused läksid Letjuka omadest lahku, ent rõhutas samas, et omavahel polnud nad kordagi mõtteid vahetanud.

Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehe konkurss jätkub. Esimeses voorus osales viis kandidaati, vestlusele pääses neli kandidaati ja kaks nendest pääses järgmisesse vooru. Hetkel jätkab juhatuse esimehena Tarmo Tohver.

SA Ida-Viru Keskhaigla on tervisekassa suurim lepingupartner Virumaal. Haigla koosseisus on viis kliinikut: kirurgia-, sise-, hamba-, anestesioloogia- ja intensiivravi- ning taastusravi- ja õendusabikliinik, lisaks ka kaheksa meditsiinilist teenistust. Haigla teenindab u 150 000 elanikuga piirkonda ning annab tööd enam kui 1200-le töötajale, sh umbes 200-le arstile.

Haiglal on koostööleping Tartu Ülikooli Kliinikumi ning Narva Haiglaga. Keskhaigla arstid võtavad vastu maakonna polikliinikutes: Kohtla-Järvel Järve ja Ahtme linnaosades, Kiviõlis, Sillamäel ja Narvas.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: