Riigi Kinnisvara uueks juhiks saab Tarmo Leppoja

Tarmo Leppoja.
Tarmo Leppoja. Autor/allikas: Riigi Tugiteenuste Keskus

Riigi Kinnisvara hakkab detsembri algusest juhtima Tarmo Leppoja, kes on varem töötanud Riigi Tugiteenuste Keskuse juhina, erinevatel ametikohtadel EAS-is ning erasektori konsultatsioonifirmades. Samuti on Leppoja olnud Riigi Kinnisvara nõukogu liige.

Riigi Kinnisvara nõukogu esimehe Kaido Padari sõnul oli valikuprotsess väga konkurentsitihe, kokku kandideeris 58 inimest. Otsus väga tugevate kandidaatide vahel langetati lõppvoorus. Juhi konkurssi aitas läbi viia personaliotsingufirma Tripod.

"Tarmo puhul sai määravaks tema varasem kogemus riigisektoris, eriti just riigi tugiteenuste üles ehitamisel. Samuti tema mitmepoolne vaade, kuna ta on pidanud olema nii tellija kui täitja kingades," ütles Padar.

Padar lisas, et tänab Riigi Kinnisvara senist juhti Kati Kusmini hea töö eest. "Tänan praegust juhatuse esimeest Kati Kusmini, kes vaatamata mitmetele suurtele  kriisidele, nagu koroona- või energiakriis, suutis Riigi Kinnisvara edasi arendada ja viia organisatsiooni uuele tasemele." 

Leppoja on lõpetanud Eesti Kõrgema Kommertskooli (EBS) rahvusvahelise ärijuhtimise eriala 1999. aastal. 

Uue juhatuse esimehe volitused kehtivad neli aastat – muud lepingu- ja palgatingimused jäävad samaks võrreldes varasema juhatuse esimehe lepinguga, teatas RKAS.

Uue juhatuse esimehe volitused hakkavad kehtima 6. detsembril 2023, kui lõppevad Kati Kusmini volitused juhatuse esimehena. RKAS-i juhatus jätkab detsembrist kaheliikmelisena ja sinna kuulub lisaks uuele juhatuse esimehele ka teine juhatuse liige Janek Lepp.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: