Laupäev tuleb vähese vihmaga

Foto: Ken Mürk/ERR

Ööl vastu laupäeva tugevneb Lääne-Venemaa ja Baltimaade kohal asuv kõrgrõhuala. Samas Barentsi merel pöörlev madalrõhkkond saadab Baltimaadesse siiski tihedamaid pilvi ning niiskes ja soojas õhumassis tekib udu.

Öö vastu laupäeva tuleb Eestis pilves selgimistega. Olulist sadu karta pole, kuid mitmel pool tekib udu. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul ning sooja on 9 kuni 13, rannikul kuni 16 kraadi.

Laupäeva hommikul on pilves selgimistega ilm. Lääne-Eestis sajab kohati vähest vihma ning mõnel pool püsib udu. Puhub nõrk lõuna- ja kagutuul ning õhusooja on 11 kuni 14, rannikul kuni 17 kraadi.

Kui päev tuleb meil pilves selgimistega ning kohatise vähese vihmaga, siis õhtu poole pilvisus hõreneb. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis ning sooja on oodata 17 kuni 21 kraadi.

Järgnevail päevil ootavad meid vahelduva pilvisusega ilmad. Kui valdavalt on päevad olulise sajuta, siis esmaspäeval võib mõnel pool pisut kerget vihma rabistada. Alles kolmapäeva õhtupoolikul hakkab saartel pilvisus tihenema ning läheb sajule. Õhutemperatuur püsib aga endiselt suvistes kõrgustes.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: