Teisipäev on suviselt soe, kuid tuul tõuseb

Foto: Ken Mürk/ERR

Teisipäeval ja kolmapäeval jätkub suvine soe, kuid kesknädalal saabub sadu ja seejärel läheb õhk jahedamaks.

Teisipäeva öö on vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Mitmel pool tekib udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 11 kuni 16 kraadi.

Hommik on muutliku pilvisusega. Mitmel pool püsib udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 13 kuni 17 kraadi.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Hommikupoolikul püsib paiguti udu. Puhub lõunakaare tuul, rannikul ka briisituul 3 kuni 9 meetrit sekundis, pärastlõunal tugevneb tuul saarte rannikul puhanguti kuni 12 meetrini sekundis. Sooja on 19 kuni 25 kraadi.

Kolmapäeval jõuavad Lääne- ja Põhja-Eestisse hoovihmapilved, mida saadab kohati äike. Kagu pool püsib ilm kuivem. Öösel on sooja 11 kuni 17, päeval 18 kuni 23 kraadi, Kagu-Eestis kuni 25 kraadi. Neljapäeval liiguvad hoovihmapilved edasi ida-kagu suunas, lääne poolt läheb ilm kuivemaks ja jahedamaks. Öösel on sooja 10 kuni 16, päeval 15 kuni 18 kraadi.

Reede ja laupäev tulevad praeguse prognoosi järgi sajuta. Öösiti on sooja 3 kuni 8, rannikul kuni 14 kraadi, päevasel ajal 15 kuni 19 kraadi.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: