Laupäev on päikeseline, pühapäeval saabub sadu

Foto: Siim Lõvi /ERR

Laupäeval on ilm selge ja kuiv, pühapäeval aga saabuvad vihmapilved.

Laupäeva öö on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Mitmel pool tekib udu. Puhub edela- ja lõunatuul, sisemaal esialgu ka muutlik tuul 1 kuni 6, rannikul 4 kuni 10, puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja on 3 kuni 9, rannikul kuni 13 kraadi.

Hommikul on pilvi vähe ja ilm sajuta, kuid tekkinud udu püsib. Puhub edela- ja lõunatuul 3 kuni 9, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja on 6 kuni 9, rannikul kuni 13 kraadi.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ning peamiselt sajuta. Puhub valdavalt edela- ja lõunatuul 3 kuni 9, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja on 16 kuni 19 kraadi.

Pühapäeva hommikul jõuavad saartele vihmahood ja liiguvad päeval üle maa ida suunas. Tuul on tugev. Öösel on sooja 7 kuni 15, päeval 15 kuni 19 kraadi.

Esmaspäev on sajuta, tugev tuul nõrgeneb hommikuks. Öösel on sooja 4 kuni 9, rannikul kuni 15, päeval 13 kuni 17 kraadi.

Teisipäev on sajuta, öö on jahe, päeval võib jõuda Eestisse soe ja tõsta termomeetrinäidud mitmel pool üle 20 kraadi.

Kolmapäev toob taas sajuhood ja tugevama tuule. Päev on ööst ainult veidi soojem.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: