Keskerakonna Hiiumaa piirkonnajuht lahkus parteist

Antti Leigri.
Antti Leigri. Autor/allikas: Keskerakond

Keskerakond jäi esimehe valimiste järel ilma juba teisest piirkonnajuhist, kui pühapäeval lahkus erakonnast Hiiumaa piirkonna juht Antti Leigri.

"Võttes arvesse viimase nädala sündmusi, olen otsustanud Keskerakonnast lahkuda. Otsus pole lihtne, aga on vajalik, et jääda väärtuste juurde, mis olulised nii Eestile kui Hiiumaale," teatas Leigri, kes oli Keskerakonna liige veidi enam kui viis aastat.

Ta lisas, et oli väga tänulik, et sai olla Tanel Kiige meeskonnas viimastel kuudel ning tänas hiidlaste nimel Keskerakonna eelmist esimeest Jüri Ratast pikaajalise toetuse eest Hiiumaale.

Laupäeval teatas Keskerakonna endine aseesimees Jaanus Karilaid, et astub Keskerakonnast välja ja liitub erakonnaga Isamaa. Karilaid oli seni Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees.

Keskerakonna kongressi järel oli äriregistri andmetel erakonnas 13 151 liiget. Selle esmaspäeva hommikuse seisuga oli erakonnas 13 093 liiget. Ehk liikmeskond on kahanenud 58 võrra.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: