Reede on suvine, nädalavahetus algab vihmaga

Reede on päikeseline ja soe, kuid nädalavahetus on vihmane.

Reede öö on selge või vähese pilvisusega ning sajuta. Paiguti võib olla udu. Puhub kagutuul 4 kuni 10, Lääne-Eesti saartel ja rannikul tugevneb vastu hommikut puhanguti kuni 14 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on sisemaal 11 kuni 14, rannikul kuni 17 kraadi.

Hommik jätkub peamiselt selge taevaga. Tuul on kagust 4 kuni 9, puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur ööga võrreldes oluliselt ei muutu, jäädes vahemikku 12 kuni 17 kraadi.

Päev on päikesepaisteline ja sajuta. Õhtul Lääne-Eesti saartel pilvisus tiheneb, kuid sadu veel oodata ei ole. Tuul puhub kagust 5 kuni 11, puhanguti kuni 15 meetrit sekundis ja õhusoe tõuseb kuni 23 kraadini. Kõige jahedam on Saaremaa rannikul.

Nädalavahetus algab aga üsna korraliku vihmasajuga. Sadu levib üle maa ida suunas ning on kohati intensiivne. Pühapäeval sadu jätkub ja on äikeseoht, kuid õhtuks peaks vihmahood hõrenema. Uus nädal algab aga olulise sajuta.

Õhutemperatuur hakkab samuti vähehaaval allapoole tagasi tulema ning kuigi laupäeval on ida pool veel üle 20 kraadi sooja, jääb õhutemperatuur üldiselt nii nädalavahetusel kui uue nädala alguses maksimaalselt 19 kraadi juurde. Ööd on aga endiselt soojemad ning öökülmaohtu järgnevatel päevadel ei ole.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: