Liiklusõnnetus häirib idasuunalist raudteeliiklust

Elroni rong
Elroni rong Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Harjumaal Lahinguvälja raudteepeatuses hukkus õnnetuses jalakäija. Idasuunaline rongiliiklus on õnnetuse tõttu häiritud.

Politsei sai teate raudtee ülesõidukohal juhtunud õnnetusest kell 16.05. Esialgse info kohaselt vilkusid rongi lähenemisest hoiatavad punased tuled ja tõkkepuud olid all, kui 83-aastane naine raudteed ületas. Naine ei jõudnud aga piisavalt kiiresti üle tee ning sai lähenenud rongilt löögi.

Jalakäija hukkus saadud vigastustesse sündmuskohal. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetuse tõttu on raudtee kahest sõidusuunast üks suletud. Õnnetuse tõttu hilinevad kell 15:55 väljunud Aegviidu – Tallinna rong (reis 421) ja kell 13:40 väljunud Narva – Tallinn rong (reis 225). Õnnetuse tõttu võib idasuuna raudteeliikluses esineda veelgi hilinemisi.

Elron hüvitab sõidukorra maksumuse rongi hilinemisel 30 või enam minutit ning hüvituse saamiseks tuleb täita tagastusvorm Elroni veebilehel. Operatiivset infot sõiduplaanimuudatuse kohta saab samuti Elroni kodulehelt või tasuta rongiinfo telefonilt 616 0245.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: