Lennujaam valib Pärnu lennuvälja angaarile üürniku aasta lõpuks

Foto: ERR

Tallinna lennujaam on Pärnu lennuväljale ehitatud angaarile üürnikku otsinud juba pool aastat ja nüüd on olemas kolm võimalikku kandidaati, kelle vahel tehakse valik enne aasta lõppu.

Algusest peale on olnud soov leida lennundusega seotud ettevõte. Kui kolme kandidaadi hulgast valik tehakse, siis läheb kindlasti veel aega, kuni ettevõte seal tööle asub, sest leida tuleb töötajad ja teha muud vajalikud protseduurid.

"Meil on täna olemas juba ajutine üürnik, aga tegelikult on läbirääkimised pooleli kolme erineva ja väga huvitava üürnikuga. Üks nendest on rahvusvaheline lennufirma, kes otsib kohta, kus oma piloote välja treenima hakata. Teine võimalik partner on rahvusvaheline suurettevõte, kes tegelebki lennukite hooldusega ja kolmas valdkond on tegelikult militaar. Ja see, kellega me lepingusse läheme, selgub veel selle aastanumbri sees," ütles Tallinna lennujaama ärijuht Kaimo Sirak.

Toimetaja: Barbara Oja

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: