Ilm püsib kuiv, aga tuul tõuseb

Foto: ERR

Lähipäevil püsib ilm olulise sajuta ja jahe. Kolmapäeval tõuseb tuul.

Kolmapäeva öö möödub muutliku pilvisusega. Kohati sajab nõrka vihma ja on udu. Tuul puhub idakaarest sisemaal 1 kuni 7, rannikul 4 kuni 10, puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb pea kõikjal kergesse miinusesse, vaid saarte rannikul on õhk mõni kraad üle nulli. Sellised ilmaolud teevad ka teed libedaks.

Hommikul leidub nii selget taevast kui ka pilviseid kohti, kuid kõikjal on sajuta. Puhub idakaare tuul 1 kuni 7, rannikualadel 5 kuni 10, puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Termomeetrinäit ööga võrreldes oluliselt ei muutu ja jääb vahemikku +3 kuni -3 ning teed on jätkuvalt libedad.

Päeval on pilvisus muutlik ning olulist sadu ei tule. Tuul on valdavalt idast, puhudes sisemaal 4 kuni 9, rannikul 6 kuni 13, puhanguti kuni 18 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on +1 kuni +4 kraadi.

Neljapäev ja reede tulevad mõlemad olulise sajuta ja jaheda õhuga. Päikesepaiste kõrval on päeval väljas maksimaalselt +4 kraadi, öösel langeb aga temperatuur kohati kuni -7 kraadini. Laupäeval jõuab meieni lume- ja lörtsisadu, kuid sajutõenäosus on suurem Lõuna- ja Ida-Eestis. Pühapäeva öösel langeb samuti mitmel pool lund, kuid päeval jätkub sademeid eelkõige vaid saartele.

Nädalavahetusel on termomeetrinäit päevasel ajal vahemikus -1 kuni +6, öösel 0 kuni -5 kraadi. Rannikul püsib aga ka öösiti kerges plussis.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: