Tallinna vanalinna hariduskolleegiumi direktoriks saab Anu Nigesen

Anu Nigesen
Anu Nigesen Autor/allikas: Karl-Kristjan Nigesen

Komisjon valis vanalinna hariduskolleegiumi (VHK) uueks juhiks senise Kohila mõisakooli direktori Anu Nigeseni. VHK endine direktor Kersti Nigesen siirdus pensionile.

"Direktor Anu Nigesen sai valitud, kuna tegemist on inimesega, kes hoolib õpilastest, on valmis panustama kooli arengusse, jagab kooli kogukonnaga samu väärtusi, on vastutustundlik, hea koostöövõimega ning omab selget tulevikuvisiooni väga spetsiifilise profiiliga kooli osas," ütles haridusameti kommunikatsioonijuht Pirgit Pedaja.

Lisaks jätkub hariduslike erivajadustega laste õpe gümnaasiumis, sõnas Pedaja.

Septembri alguses ütles haridusameti juhataja Kaarel Rundu, et VHK direktori kohale otsitakse inimest, kes hoolib õpilastest, on valmis panustama kooli arengusse, jagab kooli kogukonnaga samu väärtusi, on vastutustundlik, hea koostöövõimega ning kellel on väga spetsiifilise profiiliga kooli jaoks selge tulevikuvisioon. Konkursile laekus kolm avaldust, vestlusele kutsuti kolm kandidaati.

VHK senine juht Kersti Nigesen lahkus ametist septembri lõpus. Ta oli kooli juhtinud alates 1990. aastast, mil see loodi. Kersti Nigesen ja Anu Nigesen on hõimlased.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: