Otse: selguvad tänavused parimad ettevõtted

Ettevõtlusauhinnad 2023.
Ettevõtlusauhinnad 2023. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Ettevõtlusorganisatsioonid tunnustavad sel laupäeval tänavusi Eesti parimaid ettevõtteid ning ühtlasi antakse välja aasta ettevõtte tiitel. Auhinnagalat näeb ERR-i portaalis otsepildis laupäeval algusega kell 17.

Aasta noore ettevõtja nominendid on Arti Kütt Cleveronist, Kristo Klementi Revismost ja Tõnis Voitka Kratt Worksist.

Aasta ettevõtte nominendid: aasta eksportöör Silen; aasta innovaator Icosagen Cell Factory; aasta kestlik ettevõte A. Le Coq; aasta turismiedendaja HMP Hotellid; aasta pereettevõte MRPEasy, aasta välisinvestor FLIR Systems; aasta konkurentsivõimelisim tööstusettevõte Ericsson Eesti; aasta konkurentsivõimelisim kaubandusettevõte Orlen Eesti ja aasta konkurentsivõimelisim teenindusettevõte Admiral Markets.

Lisaks auhinnatakse konkursi "Tunnusta ettevõtluse edendajat" võitjaid.

Õhtut juhivad Eda-Ines Etti ja Jaak Prints. Valter Soosalu ja Tallinna kammerorkester viivad vaataja muusikalisele rännakule, mis tuletab meelde – kõige alus on unistamine ja julgus unistused teoks teha. Galal esinevad veel Eik, Tallinna poistekoor, Ruslan ja Rute Trochynskyi, Bedwetters ning mõni esineja jääb ka üllatuseks.

Auhinnagala teleülekannet, mis algab ETV-s laupäeval kell 18.45, saavad  kirjeldustõlke kaudu jälgida ka vaegnägijad.

Parimaid ettevõtteid tunnustavad Eesti Tööandjate Keskliit,  EAS-i ja Kredexi ühendasutus ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Parimad ettevõtluse edendajad toob esile majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: