Reede on tuuline ja suurema sajuta

Foto: ERR

Lähipäevade ilm tuleb üsna soe, aga sageli vihmane ja tuuline, reede pakub samas sajust veidi puhkust.

Reede öö algab Eestis mitmel pool vihmasajuga. Pärast keskööd sajuvõimalus väheneb. Puhub valdavalt ida- ja kagutuul 2 kuni 7, rannikul kuni 10, puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kraadist +6 kraadini.

Hommikul on pilvi vähe ja ilm on sajuta. Puhub kagu- ja idatuul 4 kuni 9, rannikul 7 kuni 12, puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 1 kraadist 4, saartel 8 kraadini.

Päev on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Pärastlõunal saartel pilvisus tiheneb ja hakkab sadama vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5 kuni 9, puhanguti kuni 13, saartel ja rannikul 8 kuni 14, puhanguti 18 meetrit sekundis. Sooja on 5 kuni 10 kraadi.

Laupäeval levib vihmasadu üle maa edelast kirde suunas. Saju harvenemist ja tuule mõningast nõrgenemist on oodata pärastlõunal. Öösel on sooja 3 kuni 9, päeval 6 kuni 11 kraadi. Pühapäeval sajab vihma üksikutes kohtades. Öine õhutemperatuur on 0 kraadist +8 kraadini, päeval on sooja 5 kraadist 10 kraadini.

Uue nädala algus toob sageli vihma, aga õhk püsib soe. Öösel on sooja 3 kuni 8, päeval 5 kuni 10 kraadi.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: