Narvas avati taas sisekaitseakadeemia ujula

Foto: ERR

Alates sellest nädalast saavad Narva elanikud üle pika aja sisekaitseakadeemia õppehoonesse ujuma minna. Ujula seisis veeta pea poolteist aastat.

Sisekaitseakadeemia puitarhitektuurist peeti piirilinnas palju olulisemaks ujumisvõimalust, mida pakkus õppekompleksi suur ja moodne ujula, enne kui ta väga pikaks ajaks remonti pandi. See kujunes katsumuseks nii kohalikele elanikele, kui ka ujula omanikele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

RKAS-i Ida piirkonnajuht Margo Merirand ütles, et inimesed on käinud pidevalt küsimas, millal ujula avatakse. "Täna võime siis öelda, et ujula on teist päeva avatud ja tundub, et inimesed on koheselt selle tee üles leidnud. On ka esimesed külastajad meil olemas, aga me ka kohe sõlmime esimesi kokkuleppeid ettevõtetega. Kauaoodatud asi on töös ja inimesed on tulnud," rääkis Merirand.

Poolteist aastat pidid narvakad ujumisvõimalust otsima kas naaberomavalitsustes või enam kui poole sajandi vanuses kohalikus basseinis. Kohalikud rõõmustasid, et ujula on taas avatud.

Sisekaitseakadeemia õppehoone 25-meetrises ujulas on kaheksa rada. Vesi on 28 kraadi soe.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: