Tallinn on hädas Pärnu maantee tänavavalgustuse rikkega

Tänavavalgustus. Foto on illustratiivne.
Tänavavalgustus. Foto on illustratiivne. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Tallinnas on juba kaks kuud Pärnu maantee Liivalaia ja Vineeri tänava vahelises lõigus elektririke, mille tõttu ei põle seal tänavavalgustus. Tänavavalgustuse lepingupartner Enefit Connect ei ole suutnud seni rikke põhjust tuvastada.

Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg ütles ERR-ile, et linna tänavavalgustuse lepingupartner Enefit Connect OÜ on fikseerinud korrektselt kodanike pöördumised, aga ei ole leidnud valgustuspaigaldise toimimist põhjustavat riket. Esimene rikketeade tuli tema sõnul 7. septembril.

"Tänavalõigul on asendatud rikkelisi valgusteid, nende süüteseadmeid ja kaitseklemme ning rikkekoha leidmiseks on täiendavalt paigaldatud ka ajutisi kaitselüliteid, kuid vaatamata tehtule ei ole siiani leitud paigaldises rikkeid põhjustavat probleemkohta," rääkis Sulg.

Seni, kuni valgustusvõrgu nõuetekohane toimivus ei ole tagatud jätkab Sule sõnul lepingupartner rikke otsimiseks vajalikke protseduure ja teeb objektil vajalikke laborimõõtmisi. 

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: