Äsja kliimanõukogu esimeheks saanud Tõnis Arjus läks tööle Milttonisse

Tõnis Arjus
Tõnis Arjus Autor/allikas: Lauri Varik/ERR

Äsja loodud kliimanõukogu esimeheks saanud Tartu pikaaegne linnaarhitekt Tõnis Arjus läks tööle suhtekorraldusettevõttesse Miltton, kus hakkab pakkuma klientidele kestliku elukeskkonna alast ekspertiisi.

"Peale pikemat aega avalikus sektoris töötamist näen, et elukeskkonna terviklik areng saab juhtuda vaid era- ja avaliku sektori ning kodanike koostöös," selgitas Arjus liikumist konsultatsioonimaailma pärast rohkem kui dekaadi pikkust tööd Tartu linna juures.

Arjus on olnud viimased 11 aastat Tartu linnaarhitekt. Lisaks tööle Tartu linnas on ta kaasa löönud ka valitsuse rohepoliitika eksperdirühma töös ning tegutseb nüüd ka kliimaseaduse loomiseks moodustatud kliimanõukogu esimehe rollis. 

Uues ametis hakkab Tõnis Arjus tegelema peamiselt ruumiloomet puudutavate teemadega, edendades seeläbi kestlikku elukeskkonda, teatas Miltton.

"Tõnise kompetentsid ja kogemus võimaldavad meil pakkuda mitmekülgsemat teenust ühendades kaks suurt ühiskondlikku väljakutset - kuidas säilitada inimkeskne elukeskkond kliimakriisi ja kiirlinnastumise oludes," ütles Milttoni kaasasutaja ja tegevjuht Annika Arras. 

Miltton on Põhjamaades tegutsev kommunikatsiooniettevõte. Eestisse ja Baltikumi laienes Miltton 2016. aastal. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: