Kolmapäeval tuleb taevast lund ja lörtsi

Foto: Juhan Hepner/ERR

Ööl vastu kolmapäeva jätkab Läänemere lõunaosa kohal paiknev madalrõhuala teekonda ida suunas. Samal ajal tugevneb Skandinaavia kohal kõrgrõhuala. Kahe rõhuala piiril sajab meil lund ja lörtsi, saartel ja rannikul ka vihma.

Ööl vastu kolmapäeva on taevas valdavalt pilves. Kohati sajab lund ja lörtsi, saartel ja rannikul ka vihma. Puhub nõrk põhjakaare tuul ning õhutemperatuur jääb -2 ja +3 kraadi vahele. Seega teed muutuvad kohati libedaks.

Ka kolmapäeva hommikul on taevas peamiselt pilves. Sajab lörtsi ja lund, saartel ja rannikul sekka ka vihma. Kusjuures sajuhooge on enim Eesti põhjaosas. Tuul puhub põhjakaarest 2 kuni 8, rannikul iiliti 11 meetrit sekundis. Termomeetrinäit jääb -2 ja +3 kraadi vahele.

Päeval sajab pilvisest taevast ikka lörtsi ja lund, rannikul ja saartel ka vihma. Puhub põhjakaare tuul 3 kuni 8, põhjarannikul kirdetuul iiliti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb, jäädes 0 ja +3 kraadi vahele, kuid libedus tänavail püsib.

Neljapäeval pilvisus veidi hõreneb, kuid lume- ja lörtsi-, saartel ka vihmasadu jätkub. Reedel on pilvisus vahelduv, kuid olulist sadu enam karta pole. Laupäevast muutub ilm taas veidi sajusemaks ehk kohati tuleb lund, pühapäeval saartel ja läänerannikul ka lörtsi. Öösel jääb õhutemperatuur reedest alates juba miinuspoolele, päeval tõuseb paiguti veel mõni kraad üle nulli.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: