Tallinn avab liiklusele veel kaks kesklinna ristmikku

Neljapäeval avatakse Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmikul mõlemas suunas kaks sõidurada piki Narva maanteed. Seejärel avatakse liiklusele järk-järgult Gonsiori ja Reimani tänava ristmik ning Logi ja Sadama tänava lõigud, teatas Tallinna linnavalitsus.

Alates neljapäevast on Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmiku ületamiseks piki Narva maanteed avatud mõlemas suunas kaks sõidurada. Kuivõrd Hobujaama ja Laikmaa tänavatel ehitustööd jätkuvad, siis jalakäijatele ristmiku diagonaalületamise võimalus veel puudub.

Narva mnt–Laikmaa–Hobujaama ristmiku reguleeritud ülekäiguraja avamisega kaob ajutine teeületuskoht Viru keskuse ja Nordic Hotel Forumi vahel.

Sellel nädalal algab Gonsiori ja Reimani tänava ristmiku asfalteerimine, mille lõppemisel avatakse väljapääs Reimani tänavalt Gonsiori tänavale, taastatakse Reimani tänava statsionaarne liikluskorraldus ning tagatakse ligipääs Gonsiori tänavalt Maneeži tänavale.

Järgmiseks nädalaks on planeeritud Logi tänava asfalteerimine Rumbi tänava ja Sadama tänava vahelisel lõigul, mille lõppemisel avatakse selles lõigus mõlemas suunas üks sõidurada ning taastatakse tavapärane liikluskorraldus Sadama tänaval.

Seoses Vanasadama trammitee ehitustöödega jätkuvad ümbersõidud bussiliinidel nr 1, 2, 9, 11, 14, 15, 18, 18A, 20, 20A, 23, 29, 31, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 51, 55, 60, 63 ja 66.

Reedest taasavatakse Foorum kaubanduskeskuse ees asuv Hobujaama bussipeatus.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: