Teisipäeval sajab kohati lund või lörtsi

Foto: Siim Lõvi /ERR

Teisipäeval on ilm rahulik ja kohati sajab lund või lörtsi, kolmapäeval saabub tugevam tuul ja tihe sadu.

Teisipäeva öö on Eestis kohati lumesajuga. Tuul on mandril nõrk ja muutlik, saartel puhub idakaarest 2 kuni 8, puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8, Kagu-Eestis võimalik, et kuni 10 kraadi, saarte rannikul on õhutemperatuur kohati 0 kraadi.

Hommikul sajab kohati lund. Tuul on mandril nõrk ja muutlik, saartel puhub idakaarest puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8, Kagu-Eestis kuni 10 kraadi, saarte rannikul on õhutemperatuur kohati 0 kraadi.

Päev on kohati lumesajuga, saartel ja rannikul tuleb ka lörtsi. Puhub põhjakaare, pärastlõunal idakaare tuul 2 kuni 8, rannikul puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -4 kraadist -1 kraadini, saartel ja rannikul 0 kraadist +2 kraadini.

Kolmapäeva öö on vaikne ja külma on kohati alla 10 kraadi. Päeval on külma 2 kuni 6 kraadi, Lääne-Eesti rannikul tõuseb õhutemperatuur plusspoolele. Kolmapäeva õhtul tõuseb tuul ja merelt saabub tihe sajuala.

Neljapäeval levib tihe lume- ja lörtsisadu üle maa, tormiks tõusva tuule tõttu tuiskab. Läänes läheb sadu kiiresti vesiseks. Öösel on Ida-Eestis külma 5 kuni 9 kraadi, lääne pool on plussikraadid. Päeval tõuseb õhutemperatuur kõikjal plusspoolele. Reedel ja laupäeval läheb ilm uuesti külmaks.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: