X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Otse kell 13.15: riigikogu erikomisjon arutab riigipiiri ehitamist

Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon peab täna avaliku istungi, et arutada Eesti riigipiiri ehitust. Kell 13.15 algavat istungit näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Erikomisjoni istungile on kutsutud siseministeeriumi piirivalve- ja rändepoliitika osakonna juhataja Janek Mägi ning siseauditi osakonna juhataja Tarmo Olgo, politsei- ja piirivalveameti peadirektor Egert Belitšev ning riigikontrolli peakontrolör Ines Metsalu-Nurminen.

Riigieelarve kontrolli erikomisjoni esimehe Urmas Reinsalu sõnul on värskelt koostatud siseministeeriumi piiriehituse siseauditi järeldustes välja toodud, et valitsuse otsuste, eraldatud vahendite ning tegevuste ajakava võrdluses ei selgu üheselt, mis tähtajaks peab mis ulatuses olema idapiir välja ehitatud ja millised objektid kuuluvad idapiiri projekti koosseisu.

"Vajalik on selgus kogu piiriehituse projekti ulatuse osas, see on eelduseks projekti ajalise jaotuse ja täiendavate vahendite vajaduse hindamise osas," rõhutas Reinsalu.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: