X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Õhtulehe Kirjastus ostab Express Posti

Õhtulehe logo.
Õhtulehe logo. Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

AS Õhtuleht Kirjastus, millest 50 protsenti kuulub Ekspress Grupile, ostab Ekspress Grupile ja Postimees Grupile kuuluva Express Posti.

"Express Posti omandamine aitab tugevdada Õhtulehe Kirjastuse võimekust pakkuda tellimuskeskuse teenust ka teistele meediaettevõtetele. Express Posti aktsiate müük on kooskõlas Ekspress Grupi pikaajalise strateegiaga, mille kohaselt otsustasime lahkuda kojukandeärist ning keskenduda digitaalse tulubaasi kasvatamisele," ütles Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu. 

Tehingu tingimused on poolte kokkuleppel konfidentsiaalsed ja tehing viiakse lõpule hiljemalt järgmise aasta 30. aprilliks.

Express Post on 1997. aastal asutatud ühisettevõte, mis annab tööd vähem kui kümnele inimesele. Ekspress Grupi osalus Express Postis on 50 protsenti.

Varem üle Eesti trükiväljaannete kojukandega tegelenud Express Posti omanikud otsustasid selle aasta algul kojukandeäri sulgeda ja ettevõte on jätkanud ajakirjandusväljaannetele kõnekeskuse ning ajakirjanduse tellijate baaside haldusteenuse osutajana. 

AS-i Ekspress Grupp tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist ning ajalehtede, ajakirjade ja raamatute kirjastamist. Samuti haldab kontsern elektroonilist piletimüügiplatvormi ja piletimüügikohtasid ning pakub väliekraanide teenust Eestis ja Lätis. Ekspress Grupp alustas oma tegevust 1989. aastal ja annab tööd ligi 1100 inimesele.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: