X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Otse kell 15: neli ministrit vastavad riigikogu liikmete arupärimistele

Riigikogu esmaspäevase istungi päevakorras ühegi eelnõu lugemisi ei ole, riigikogu liikmete arupärimistele vastavad pärast päevakorra kinnitamist sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, kultuuriminister Heidy Purga, regionaalminister Madis Kallas ning haridus- ja teadusminister Kristina Kallas. Kell 15 algavat istungit näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Riisalo vastab arupärimistele maksupaketi terviklike mõjude, sotsiaalministeeriumi haldusalas rohepöörde mõju ja perekonnaseaduse muutmise kohta.

Purga vastab arupärimistele kultuuriministeeriumi haldusalas inflatsiooni mõju ja ajakirjandusväljaannete sõltumatuse ohustamise kohta.

Madis Kallas vastab arupärimistele käibemaksu tõusu, regionaal- ja põllumajandusministeeriumi haldusalas rohepöörde mõju, maksupaketi terviklike mõjude ja kulude tõusu kohta.

Kristina Kallas vastab arupärimistele käibemaksu tõusu, maakoolide sulgemise, maksupaketi terviklike mõjude ja tugispetsialistide kohta.

Riigikogu liikmete kõnesoovide korral toimub vaba mikrofon.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: