Kliimaministeerium ja ettevõtjad on skeptilised Euroopa Liidu soovis võtta kiiresti kasutusele nullheitega sõidukid
Euroopa Liit pakkus välja initsiatiivi, mille eesmärk on lubada aastast 2030 ettevõtetel kasutada vaid nullheitega sõidukeid.
Muu hulgas hõlmaks see ka liisinguettevõtteid ja nende kliente. Kuigi Eesti pole veel ametlikku seisukohta kujundanud, on nii kliimaministeeriumi kui ka autoettevõtted skeptilised.
Ingrid Landeiro










