Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Postimees kuulutas aasta arvamusliidriks ajakirjanik Tiina Kangro

Tiina Kangro ERR
Tiina Kangro ERR
Postimees tunnustas ligi 20 aastat tundlikel sotsiaalteemadel kirjutanud Linnalehe peatoimetajat Tiina Kangrot täna aasta arvamusliidri tiitliga.
Tiitel koos sinna juurde käiva Johann Voldemar Jannseni kujuga läheb traditsiooniliselt inimesele, kelle roll Eesti ajakirjanduses ja ühiskonnas on Jannseni saavutuste kõrgusel, kirjutas Postimees.

Postimehe vastutav peatoimetaja Anvar Samost kiitis auhinda üle andes kõrgelt Kangro oskust tasakaalustada kriitikat omapoolsete lahenduste väljapakkumisega.

"Ta on tõestanud sõna jõudu kõige ehedamal kujul, pannes iga ühiskonna liikme ja seeläbi ühiskonna tervikuna end teise nurga alt hindama. Ta on meile veenvalt näidanud, et keti tugevus sõltub nõrgimast lülist," rääkis Samost.

"Võib kindlalt väita, et tänavuse aasta arvamusliidri kirjutised on juba oluliselt mõjutanud sotsiaalvaldkonnas tehtud otsuseid, aga ennekõike otsustajate mõtteviisi," lisas ta.

Varem on Jannseni kuju saanud Rein Veidemann, Marju Lauristin, Mihkel Mutt, Enn Soosaar, Erkki Bahovski, David Vseviov, Andres Arrak ja Edward Lucas.

Toimetaja: Inga-Gretel Linkgreim

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: