Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Estonias on meestelaulu kontsert Tartu rahu aastapäevaks

Täna õhtul korraldab Eesti Meestelaulu Selts Estonia kontserdisaalis meestelaulu kontserdi Tartu rahu 91. aastapäeva tähistamiseks.
Pidulikul kontsertõhtul astuvad üles Revalia Kammermeeskoor, Tallinna Ülikooli Meeskoor, Rahvusooper Estonia Poistekoor, Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestiline poistekoor Kalev ja Eesti Kaitseväe Orkester. Solistina on kaastegev Heldur Harry Põlda ning kontserti juhib Toomas Luhats.

"Tartu rahu aastapäeva pidulikku kontserti korraldab Eesti Meestelaulu Selts koostöös Eesti Kaitseväega alates 2001.aastast ning tänavu tähistame koostöölepingu 10.aastapäeva," ütles Eesti Meestelaulu Seltsi kauaaegne esimees, praegune aseesimees Jaan Ots.

Kontserdil esineb kõnega Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves.

Eesti Meestelaulu Selts koondab endas 98 mees- ja poistekoori. Selts on algatanud Tartu rahu aastapäeva piduliku tähistamise kõrval ka rahvuslipu heiskamise tseremoonia 24. veebruaril ja emadepäeva taastähistamise. Samuti korraldab selts mees- ja poistekooride laulupäevi, poiste-solistide võistulaulmisi, poistekooride laulu- ja spordilaagreid ning laulupeo tule tseremooniaid.

Veebruari- ja märtsikuul korraldab selts poiste-solistide võistulaulmise maakondlikud eelvoorud.

Toimetaja: Priit Kuusk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: