Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Aasta suhtekorraldaja tiitli pälvis Ingvar Bärenklau

Eesti suhtekorraldajate liit (EPRA) valis aasta suhtekorraldajaks rahandusministeeriumi eurokommunikatsiooni projektijuhi Ingvar Bärenklau.
Liit tunnustas Bärenklaud professionaalselt ja läbimõeldult teostatud eurokommunikatsiooni eest. "Elanikkond oli teadlik, et ei pea kiirustama ega paanitsema, nad aktsepteerisid, kui mõni automaat veidi aega ei töötanud või kui pidi järjekorras seisma," kirjeldas EPRA infojuht Bärenklau töö vilju.

Liit nentis, et euroga seonduvat teavitustööd koordineeris palju inimesi, kuid EPRA asutajaliikme Ingvar Bärenklau jaoks on see olnud põhitöö.

EPRA liikmed said nimetada oma kandidaadi või anda hääli EPRA koduleheküljele välja pandud kandidaatidele. Lisaks Ingvar Bärenklaule sai hääli ka Tallinna Lennujaama turundusjuht Erik Sakkov tuhapilve ajal teostatud operatiivse kommunikatsiooni eest.

Valiku printsiip oli nimetada inimene, kelle kommunikatsioonitegevus avaldas 2010. aastal kõige laialdasemat mõju Eestis nii avalikus kui ka erasektoris.

Aasta suhtekorraldaja valiti esmakordselt ning see muutub iga-aastaseks traditsiooniks.

Toimetaja: Katrin Jüriso

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: