Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Lapse- ja noortesõbralikem ühiskonnategelane on Ilmar Raag

101 noort parlamendisaadikut valisid kõige lapsesõbralikumaks ühiskonnategelaseks 2007. aastal filmirežissööri ja stsenaristi Ilmar Raagi.
23. novembril toimus riigikogus noortefoorum 101 last Toompeale, kus noored valisid kõige lapsesõbralikuma ühiskonnategelase, vahendas Eesti Õpilasesinduste Liit.

Täna antakse Ilmar Raagile Radisson SAS hotelli konverentsikeskuses lastesõbra tiitel üle.

Noored hindasid Ilmar Raagi panust ühiskonda eelkõige filmiga "Klass". Sellega suutis ta tekitada laialdase arutelu inimeste seas. Filmimeister tõstatas koolivägivalla probleemi ning pani inimesed mõtlema tänase olukorra muutmisele.

101 Last Toompeale toimus sel aastal 16. korda. Seda korraldavad koostöös Eesti Õpilasesinduste Liit ja Lastekaitse Liit. Noortefoorum on üritus, kus tõsiste arutelude ja mõttevahetuste käigus selguvad noorte seisukohad, mis Riigikogu istungite saalis ka laiema avalikkuseni jõuavad.

Alates 1996. aastast on foorumi raames valitud kõige lapsesõbralikumaks ühiskonnategelaseks valitud teiste hulgas Lennart Meri, Raivo Järvi, Maret Maripuu ja Nelli Kalikova.

Toimetaja: Sven Randlaid

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: