Netikaubamaja On24 loob Eesti Postile alternatiivi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Internetikaubamaja On24 haldav firma AS Onshop lõi mullu uue, esialgu vaid oma ettevõttele logistikateenust pakkuva OÜ Infero Logistika, millest loodab kujundada Eesti Postile alternatiivi.
Logistikasüsteem rajati, sest ettevõtte senine logistikapartner Eesti Post ei suutnud kaasas käia AS-i Onshop kasvavate mahtudega ega pakkuda internetikaubanduse vajadusele vastava kvaliteediga teenuseid, kirjutas Eesti Päevaleht.

Logistikateenuse osutamiseks on ettevõttel üle Eesti allhankijad, kes tegelevad tootjate ladudest kokkukorjega ning klientidele kauba kättetoimetamisega. "Praegu pakume teenust peale On24 veel kahele postimüügiga tegelevale ettevõttele," rääkis OÜ Infero Logistika juhataja Indrek Oolup. Ta lisas, et läbirääkimised käivad veel mitme Eestis tegutseva ettevõttega

Postimüügifirmade liidu juhatuse esimees Mari Rahumägi arvas siiski, et praegu on uuel logistikateenust pakkuval ettevõttel Eesti Posti pakutavate teenustega konkureerida enam kui raske. "Seda eelkõige just sarnase võrgu puudumise tõttu," ütles Rahumägi.

Toimetaja: Katrin Jüriso

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: