Ligi Palo väljaütlemistest: iga amet nõuab kooliraha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Rahandusminister Jürgen Ligi (RE) ütles, et nõustub Urve Palo Estonian Airi kohta öeldu suhtes sotside esimehe Sven Mikseriga, kes ütles, et Palo vajab ministritööga harjumiseks aega.

"Iga amet nõuab kooliraha - toetaksin selles Sven Mikseri hinnangut," ütles Ligi ERR-i uudisteportaalile.

"See, kui teravalt erineb opositsioonipoliitiku roll peremehe omast, saab uues ametis ja haldusalaga tutvudes kindlasti selgeks," lisas ta.

Ligi meenutas, et ka tema ise oli kunagi Estonian Airi laienemisstrateegia suhtes skeptiline. "Ma ise olin omal ajal kriitiline Estonian Airi laienemisstrateegia suhtes, aga polnuks mingit abi selle avalikult kuulutamisest, mistõttu see jäi kabineti seinte vahele," märkis ta.

Praegustele restruktureerimisplaanile kinnitab Ligi aga avalikult oma toetust. "Lennufirma vajab usaldust, et raskused ületada."

Tulevane majandusministeeriumi haldusalasse kuuluv taristuminister Urve Palo ütles eelmisel nädalal, et tõenäoliselt ootab Estonian Airi ees pankrot.

Selle sõnavõtu tõttu tekkis Estonian Airi klientide seas paanika ja täna selgus, et selle tulemusena sai ettevõte 65 000 eurot kahju.

Urve Palo on ise jõudnud oma sõnakasutuse eest vabandada, aga ka uuesti Estonian Airiga vastasseisu minna. Nimelt ütles Palo tänases Eesti Päevalehes, et Estonian Airi käitumine on hüsteeriline ja ettevõte külvab paanikat.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: