Riigi õigusabi haldusasjades hakkab pakkuma Raski advokaadibüroo ({{commentsTotal}})

Märt Rask
Märt Rask Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Advokatuuri juhatus otsustas haldusasjades riigi õigusabi osutaja leidmiseks korraldatud konkursi võitjaks kuulutada advokaadibüroo Rask tehtud pakkumise.

Konkursi tingimuste kohaselt sõlmitakse võitjaga kahe-aastane leping ning riigi õigusabi haldusasjades hakkab konkursi võitja osutama üle Eesti alates 15. oktoobrist.

Advokatuuri esimees Sten Luiga kommenteeris, et tähtajaline leping võimaldab konkursi võitnud advokaadibüroole suuremat kindlustunnet tellimuste prognoosimisel ja tagab advokatuurile kindla partneri teenuse osutamisel.

Advokaadibüroo Rask partner, vandeadvokaat Märt Rask märkis, et näeb oma noortes kolleegides arvestatavat professionaalsust ja samal ajal ka sotsiaalset vastutustunnet, mille tõttu ei saa kahelda projekti õnnestumises.

Kutse konkursil osalemiseks saadeti kõigile advokaadibüroodele. Kokku laekus pakkumisi kolmelt advokaadibüroolt, millest kahe puhul oli tegemist ühispakkujaga.

 

Toimetaja: Priit LutsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: