Obama autodekolonni vaatas Narva maantee ääres mitusada inimest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

President Obama korteež sõtis täna Tallinna kesklinna ja Kadrioru vahel mitu korda ning Narva maantee äärde kogunenud inimesed said näha hiigelpikka autodekolonni, mõned õnnelikud väidetavalt presidenti ennastki.

Tänu korduvatele liiklushoiatustele oli kesklinnas liikumist üsna hõredalt. Siiski kogunes Narva maantee äärde Obama autokolonni tervitama mõnisada inimest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Suurema osa uudistajatest moodustasid tudengid, kes hommikustesse loengutesse kiirustasid.

Teise hulgas vaatas Obama möödasõitu Rauno. Tema sõnul oli tore vaadata presidendi autosid, kuid enneolematuid tundeid see ei tekitanud. Obama visiit on tema sõnul tähtis. "See on väga vajalik praeguses olukorras, vaadates Ida-Euroopa ebastabiilset julgeolekut ja seda, mis Ukrainas toimub. Ma arvan, et see on tähtis märk ka Balti riikidele," ütles ta.

Jürgeni sõnul plaanis ta pikalt Obama autokolonni ja kõne vaatamist. "Tulime umbes tund aega varem siia ootama ja see oli seda väärt. Vaatasime kava ja läheme kindlasti Vabaduse väljakule tema kõne vaatamas. Täna on veel pikad plaanid ees," rääkis ta.

William rääkis, et soovis väga Obamat näha ja kuulda. "Ma olen õnnelik, sest mul on pääse osa saama tänaõhtusest loengust. See on midagi, mida ma väga soovin - näha Obamat esimest korda ja kuulda teda rääkimas turvalisusest," ütles William päeval.

Ka Kerli hinnangul oli tore, et Obama Eestisse tuli. "Kui vaadata neid sündmusi, mis Ukrainas on, siis see on väga hea, et Obama siin on ja et ta leidis aja ka meie väikese riiki külastamiseks," kommenteeris Kerli.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: