Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Video: selgusid Rootsi Äriauhinnad 2014 võitjad

Foto: ERR

Täna Tallinnas Kumus toimunud konverentsil kuulutati välja Rootsi Äriauhinnad 2014 võitjad.

Konverentsi avasid peaminister Taavi Rõivas ja Rootsi kroonprintsess Victoria.

Parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte tiitli pälvis logistika- ja transpordiettevõte Greencarrier Freight Services Estonia, kes on lisaks headele finantstulemustele seadnud tegevustes prioriteediks jätkusuutlikkuse ning püüdleb eesmärgi poole minimeerida oma põhitegevusest tulenevat negatiivset mõju keskkonnale.

Parimaks ühiskonda panustavaks projektiks valiti tugiteenuste pakkuja ISS Eesti värbamiskampaania, millega aidatakse kaasa erivajadustega inimeste ja vanemaealiste tööhõivele, pidades samal ajal silmas ka ettevõtte tegevusvaldkonda ja ärihuve. Kampaanial on positiivne mõju mitmele Eesti perekonnale ja ühiskonnale laiemalt.

Aasta noore ettevõtja tiitli pälvis Jevgeni Kabanov, kes on üles ehitanud rahvusvaheliselt tuntud tarkvaraettevõtte ZeroTurnaround. Jevgeni Kabanov on eeskujuks Eesti noortele ettevõtjatele ja idufirmadele, kuna innustab ning julgustab noori endasse uskuma.

Konverentsi peaesineja Karin Nilsdotter pidas ettekande kosmosetööstuse arengusuundadest, kus ta rõhutas koostöö olulisust ettevõtete, ülikoolide ja avaliku sektori vahel ning julgustas ettevõtjaid piire nihutama ja innovaatilisi ideid ellu viima.

Rootsi Äriauhinnad 2014 žüriisse kuulusid ürituse korraldajate ning toetajate esindajad.

Ürituse korraldajateks on Business Sweden ja Rootsi suursaatkond Eestis koostöös Rootsi instituudi ja Rootsi kaitsetööstuse ettevõttega Saab AB. Äriauhindade valimist toetavad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Ericsson Eesti, Rootsi Kaubanduskoda ja SCA Metsad Eesti.

Toimetaja: Liis Velsker

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: