Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Neinar Seli astub Tallinna Sadama nõukogust tagasi

Neinar Seli.
Neinar Seli. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Eesti Olümpiakomitee president Neinar Seli teatas, et otsustas astuda tagasi Tallinna Sadama nõukogu liikme kohalt.

"On kahetsusväärne, et katsed tuua Eesti sporti juurde täiendavaid vahendeid on lõppenud fiaskoga. Tallinna Sadam on hästi juhitud ettevõte - möödunud kümnendi lõpus tehtud otsused kaubaliikide ja teenuste laiendamiseks ning uute terminalide ja tööstusparkide loomiseks on võimaldanud ettevõttel hoolimata vedelkütuste mahtude vähenemisest kasvatada käivet ning muutuda üheks suurimaks tuluteenijaks riigis," kirjutas Seli.

Seli selgitas, et tema roll on viimastel, stabiilset kasvu näidanud aastatel Tallinna Sadama juhtimises vähenenud ning aeg on anda võimalus enda tõestamiseks teistele. Ta avaldas lootust, et tema tagasiastumine võimaldab ka nii Tallinna Sadama üldkoosolekul kui ka nõukogul alustada koalitsioonilepingu täitmist ning jätkata sarnaselt eelneva 16 aastaga spordi ja kultuuri toetamist.

Seli on olnud Tallinna Sadama nõukogu liige alates 2002. aastast, millest 2005-2014 juhtinud ettevõtte nõukogu tööd. 2014. aasta juunis palus Seli end üldkoosolekul taandada nõukogu esimehe kohalt lihtliikmeks.

Harju maakohus mõistis täna Tallinna Sadama nõukogu eksjuhi ja Eesti Olümpiakomitee presidendi Neinar Seli süüdi olümpiakomiteele tehtud annetuse tõttu toimingupiirangu rikkumise katses ja mõistis talle 17 000 euro suuruse rahakaristuse.

Toimetaja: Liis Velsker

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: