Kohus mõistis tuntud teleajakirjaniku perevägivallas süüdi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Heiki Valner
Heiki Valner Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Harju maakohus mõistis täna tuntud teleajakirjaniku ja loomakaitsja Heiki Valneri süüdi perevägivallas ja karistas teda tingimisi vangistusega.

Kohus tunnistas Valneri süüdi oma elukaaslase kehalises väärkohtlemises kolmel korral ja karistas teda tingimisi ühe aasta ja viie kuu pikkuse vangistusega ning määras talle 18 kuu pikkuse katseaja.

Kohus kohustas Valnerit katseajal elama oma alalises elukohas, ilmuma kriminaalhooldaja määratud ajavahemike järel kriminaalhooldusosakonda registreerimisele ning alluma kriminaalhooldaja kontrollile oma elukohas.

Samuti peab Valner esitama kriminaalhooldajale andmeid oma kohustuste täitmise ja elatusvahendite kohta, samuti taotlema Eestist kauemaks kui 15 päeva lahkumisel luba kriminaalhooldusametnikult.

Oma elu-, töö- või õppimiskoha vahetamise peab Valner kooskõlastama kriminaalhooldajaga ning ta ei tohi tarvitada alkoholi ja narkootikume.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: