Alar Nääme Valga ürituste rahastamist uurib kaitsepolitsei ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Alar Nääme
Alar Nääme Autor/allikas: PM/Scanpix

Kaitsepolitsei käivitas kriminaaluurimise, et selgitada välja, kas Tallinna linnavalitsuse juhtimisülesandeid täitvad ametnikud on pööranud neile usaldatud võõra vara ebaseaduslikult enda või kolmanda isiku kasuks.

Tallinna sotsid esitasid süüteoteate selle kohta, et Kesklinna valitsus maksis kinni keskerakondlasest linnaosavanema Alar Nääme Valgas toimunud valimisürituste arved, kirjutab Eesti Päevaleht.

Ajaleht märkis, et Tallinna Kesklinna linnaosavalitsus maksis kinni kahe Valga ürituse korraldamise ja seostas seda asjaoluga, et keskerakondlane Nääme kandideerib riigikogusse Valgamaa, Võrumaa ja Põlvamaa ringkonnas.

Nääme on kinnitanud, et üritused olid seotud Valga linnaga sõlmitud koostööleppega ja agiteerimisega ta seal ei tegelenud.

Samas on Valga linnavalitsus kinnitanud, et tõele ei vasta väited nagu oleks olnud tegemist Valga linna ja Tallinna Kesklinna valitsuse koostöölepingu alla käivate üritustega.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: