Jaak Madison: minu vastu on kasutatud võltsitud materjali ({{commentsTotal}})

{{1425967200000 | amCalendar}}
Jaak Madison.
Jaak Madison. Autor/allikas: (Sakala/Scanpix)

Natsionaalsotsialismi ja fašismi puudutavate seisukohtadega avalikkuse tähelepanu alla sattunud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna EKRE poliitik Jaak Madison ütleb, et osa tema kohta sotsiaalmeedias levivast materjalist on võltsing. Lisatud "Aktuaalse kaamera" video.

Madisoni sõnul on tema poolt Facebookis kirjutatud kommentaarile, kus ta kirjutab rahvusliku puhastuse vajadusest, juurde monteeritud massihaudu kujutav pilt.

"Päris 100% kindlusega ei ole [see pilt] minu poolt juurde lisatud. /-/ On täiesti selgelt näha, et see on kommentaari juurde kleebitud kunstlikult," märkis Madison ERR-i uudisteportaalile eile hilisõhtul.

"Aktuaalne kaamera" ja ERR.ee avaldasid 3. märtsil uudise "Sotsiaalmeedias levib veel üks EKRE poliitiku vastakaid arvamusi tekitav postitus", mis rääkis muu hulgas sotsiaalmeedias ringlevast kuvatõmmisest. Sellelt on näha Madisoni kommentaar "Paraku on tõsiasi, millest alles nüüd hakatakse ka laiemalt aru saama ning tunnistama, et on vaja rahvuslikku puhastust, mis looks eelduse, et ülekaalu saavutaksid venelaste hulgas just need eestimeelsed :)" ning lisaks sellele lahtise massihaua pilt.

Tsiteeritud kommentaari kirjutamist Madison ei eita. Samuti ei väitnud Madison kuvatõmmist võltsinguks ega eitanud oma seotust pildiga 3. märtsil, mil "Aktuaalne kaamera" talle kõnealust kuvatõmmist näitas ja temalt sellekohast kommentaari küsis:Äsja lõppenud valimistel riigikogu liikmeks valitud Jaak Madison tõusis avaliku tähelepanu alla nädal tagasi, mil ERR-i uudisteportaal avaldas uudise "Riigikokku valitud Jaak Madison: natsismis ja fašismis on palju positiivset". Selle uudise aluseks olevate blogipostituste kirjutamist Madison samuti ei eita, kuigi praeguseks pole need enam internetis avalikult nähtavad.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: