Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Aadu Must läheb Tartu linnavolikogu juhi kohalt riigikokku

Aadu Must Postimees/Scanpix
Aadu Must Postimees/Scanpix

Aadu Musta asemele linnavolikogus asub seni abilinnapea kohuseid täitnud Vladimir Šokman ning abilinnapea kohale asub Artjom Suvorov.

Keskerakonna Tartu linna piirkonna juhatuse koosolekul otsustati, et seoses Tartu linnavolikogu esimehe Aadu Musta valituks osutumise ja tööle asumisega riigikogus, esitatakse uueks volikogu esimehe kandidaadiks senine Tartu abilinnapea Vladimir Šokman. Šokmanist vabaks jääva sotsiaalvaldkonna abilinnapea kohale otsustati esitada kandidaadiks Tartu linnavolikogu liige Artjom Suvorov.

"Valijad otsustasid mind riigikogusse tööle saata ning see tingib ka muutuseid Tartu linna juhtimises," ütles Aadu Must.

"Vladimir Šokmanil on väga palju kogemusi nii linnavolikogust kui ka linnavalitsusest ning ta on kahtlemata hea kandidaat volikogu esimehe ametikohale. Artjom Suvorov on noore linnavolinikuna tõestanud oma haritust, püüdlikkust ja kohusetundlikkust ning linnavalitsus saab tema näol juurde väga tubli inimese." ütles Must ning soovis neile edu nende töös.

Tartu linna juhtiva koalitsiooni moodustasid 2013. aasta kohalike valimiste järgselt Eesti Reformierakond, Eesti Keskerakond ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Keskerakonnale kuulub koalitsioonilepingu järele linnavolikogu esimehe ja sotsiaalvaldkonna abilinnapea ametikoht.

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: